![🔝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t60/1/16/1f51d.png)
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![🏀](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb8/1/16/1f3c0.png)
** Το σκορ βρίσκεται στο 1-1 και η ομάδα μας χρειάζεται τη νίκη για να στεφθεί φετινή Πρωταθλήτρια.
![⚡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5d/1/16/26a1.png)
![⚡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5d/1/16/26a1.png)
![⏳](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb7/1/16/23f3.png)
![♿️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/267f.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![🕖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tae/1/16/1f556.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
Καλούμε τον κόσμο μας να δώσει το παρόν του και να σπρώξει την ομάδα μας στη νίκη!
IΣΟΦΑΡΙΣΕ Ο ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΣΤΟΥΣ ΤΕΛΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΤΡΟΧΟΚΑΘΙΣΜΑΤΟΣ (1-1)
Σε τρίτο αγώνα θα κριθεί ο πρωταθλητής για τη σεζόν 2023-24 στο πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Τροχοκαθίσματος, με τον Απόλλωνα να ισοφαρίζει σε 1-1 τον Κεραυνό Rollers.
H ομάδα της Λεμεσού επικράτησε με 51-36 της ομάδας του Στροβόλου, στον δεύτερο τελικό της σειράς που πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Παρασκευής (10/05) στην αίθουσα του Απόλλωνα στη Λεμεσό. Στον πρώτο αγώνα ο Κεραυνός Rollers είχε νικήσει με 56-30.
Έτσι, η σειρά μεταφέρεται την Κυριακή 19/05/2024 στον Στρόβολο, όπου και θα κριθεί οριστικά ο πρωταθλητής της φετινής σεζόν.